Akcja „Góra Grosza”

Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do Akcji ” Góra Grosza” – akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo ” Nasz Dom”. W tym roku za zebrane pieniążki zostanie zorganizowana pomoc psychologiczna, rzeczowa i specjalistyczna opieka dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski. Gorąco zapraszamy do udziału w akcji ! Każdy przynosi tyle grosików , ile może – w myśl zasady ” Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie ” Pokażmy najmłodszym , jaką siłę może stanowić niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Akcja trwa od 2.11.2022 r. – 28.02.2023 r. Osobą odpowiedzialną za prawidłowy przebieg akcji w naszym przedszkolu jest koordynator: Ludwika Łapińska

Drodzy Rodzice!
Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji „ Góra Grosza”.
W tym roku 2022/2023 udało się nam zebrać kwotę 496,29 zł.
W Górze Grosza każdy, najdrobniejszy grosik ma wartość i moc!
Tegoroczna akcja grosików była szczególna. Przekazana przez Państwa pomoc to realne wsparcie dla wielu dzieci, w tym dla Pani Renaty Marciniak, która walczy ze złośliwym nowotworem.
Niezmiernie miło nam poinformować, że przekazaliśmy kwotę 186,61 zł. na zbiórkę dla Pani Renaty. Cieszymy się, że jesteście z nami!