Zakończenie roku

W czwartek 23 czerwca 2022r. odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022, oraz Pożegnanie Starszaków . Na przedszkolnym tarasie pośród pięknej dekoracji odbyły się wyjątkowe występy artystyczne naszych najstarszych przedszkolaków.

 Wyjątkowe, ponieważ niektóre z tych dzieci już po raz ostatni uczestniczyło w przedszkolnej uroczystości.

Kochani! Kończycie pierwszy etap i wkraczacie w szklone życie. Pamiętajcie, że  stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech  i zadowolenie – nawet z najmniejszych sukcesów. To czego nauczyliście się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami. To wspomnienia Waszego dzieciństwa- ważne a może nawet najważniejsze.

Życzymy Wam powodzenia!